Kontakt | Blog
Strona główna > sos wnętrz

WNĘTRZA S.O.S.

SOS WNĘTRZA to profesjonalna pomoc architekta wnętrz z dojazdem do klienta.

Oferta SOS WNĘTRZA jest dla Klientów , którzy bardziej od rysunków i spotkań w pracowni potrzebują konkretnych i twórczych rad jak szybko i ciekawie zmienić swoje mieszkanie i dom. … więcej Reanimacje wnętrza zaczynamy od spotkania w przestrzeni , która ma zostać poddana metamorfozie. Inwestor przedstawia nam swój punkt widzenia i oczekiwania pokazując swoją przestrzeń . Architekt zaprezentuje jak dane wnętrze można odświeżyć posługując się różnorodnymi próbnikami materiałów wykończeniowych, płyt, paneli, farb, kolorów, tkanin , oraz za pomocą zdjęć i katalogów produktów.

Do stworzenia usługi przyczynił się problem częstego braku czasu Klientów mojego biura projektowego oraz wcześniejsze doświadczenie zawodowe. ….. więcej Okazuję się iż rosnący w zatrważającym tempie rynek producentów i importerów mebli, wyposażenia wnętrz, dostawców kamienia oraz podłóg, tkanin wykończeniowych , nie wspominając już o dostawcach usług wykończeniowych zalewa potencjalnego klienta całą masą produktów , środków i informacji. Z tego gąszcza wybór tych niezbędnych i wartościowych wcale nie jest łatwy.

Weźmy pod uwagę sama możliwość dekoracji ścian- mamy wybór wśród: farb, struktur-tynków oraz elementów dekoracyjnych, paneli naściennych, tapet , naklejek ,fototapet oraz szablonów. Lecz na tym wybór się nie kończy- wybierając tapety- musimy zdecydować czy będzie ona flizelinowa, papierowa, strukturalna, materiałowa, itd. Nie wspominając już o kolorze, wzorach, cenie czy strukturze .

Ogrom informacji nie pozwala na szybkie podjęcie decyzji i znalezienie odpowiedniego wyboru dobrego właśnie dla nas. Potrzebna jest pomoc specjalisty, fachowca ,który będzie przewodnikiem i w szybki sposób zaproponuje rozwiązanie dostosowane do potrzeb Klienta.
Justyna Łuczak
Tel. 507-869-655
Ul. Hauke Bosaka 8 Lok. 26
25-217 Kielce