Kontakt | Blog
Strona główna > o firmie

O firmie

Justyna Łuczak- absolwentka wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, uczestniczka warsztatów międzynarodowych w Belgii , szkoleń fachowych w kraju i zagranicą. Prace swoje prezentowała na wernisażach w Kielcach, Białymstoku, Bielsku-Białej. Laureatka m.in. III miejsca w konkursie międzynaro-dowym „Światło w architekturze”, wyróżnienie w konkursie na znak graficzny -logo „XXX – lecie wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.

Projektowaniem jest moją pasją dnia codziennego i mam szczęście gdyż ta pasja jest również moja pracą. Lubię wyzwania , kontakt z ludźmi ,ale jeszcze bardziej twórcze zmagania z nowym tematem, wnętrzem, obiektem, meblem, przedmiotem. Może to banalne ale moja praca to moje życie , a ja naprawdę kocham to co robię i robię to z pasja i pełnym poświeceniem by efekt był jak najbardziej zadowalający.

Według innych patrzę na świat obrazami i kolorami , w moim mniemaniu liczy się przede wszystkim nastrój
i funkcjonalność wnętrza. Lubię szybkie konkretne przemiany, odważne pomysły, bezpośrednie uwagi bez owijania w bawełnę- w życiu i w pracy szkoda po prostu na nie czasu. Wszak najważniejszy jest efekt końcowy i zadowolenie obu stron. Moją pasja jest tworzenie form dekoracyjnych i użytkowych- takich jak lampy, obrazy, rzeźby, itd.

Wolny czas poświęcam fotografowaniu i malowaniu obrazów, które później wystawiam na wernisażach lub wykorzystuję jako elementy dekoracji wnętrz. Jako architekt wnętrz biorę udział w akcjach „konsultacje z architektem przy kawie „ , prowadzę warsztaty z malowania , oraz z cyklu – „ wszystko czego chciałbyś się dowiedzieć o wnętrzach” . Wystawiamy również nasze usługi w aukcji charytatywnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pracownia oferuje innowacyjny usługę- SOS WNĘTRZA- indywidualny program gdzie architekt w krótkim czasie „reanimuje” wnętrza. Szczegóły w zakładce SOS WNĘTRZA.

Justyna Łuczak
Tel. 507-869-655   pegaz_design@o2.pl       
Ul. Hauke Bosaka 8 lok. 26
25-217 Kielce